Fotozasłony - zasłony z nadrukiem

Zasłony to jeden z tych elementów wystroju pokoju, na który zwraca się szczególną uwagę. Oferowane przez nas fotozasłony sprawią, że twoje mieszkanie będzie wyglądało wyjątkowo. Możesz wybrać jeden z wielu gotowych nadruków, jakie dla ciebie przygotowaliśmy. Możesz także zlecić nam nadruk własnego wzoru lub zdjęcia.

Dzięki zasłonom z nadrukiem, wystrój twojego pokoju będzie unikalny. Zasłony dekoracyjne nadadzą indywidualny charakter twojej sypialni, w salonie czy w pokoju dziecka. Dzięki fotozasłonom Twoja sypialnia będzie bardziej przytulna lub nastrojowa. Wybrany przez ciebie druk na zasłony sprawi, że salon otrzyma swój unikalny charakter. Fotozasłony sprawią także radość twojemu dziecku a jego pokój będzie weselszy i bardziej kolorowy. Bogaty zestaw wzorów na zasłony, pozwoli ci dostosować wystrój pokoju do pory roku czy też twojego nastroju. Fotozasłony mają dodatkową zaletę.

Dobierając odpowiednio nadruk możesz optycznie powiększać lub zmniejszać swoje pomieszczenia. Zasłony dekoracyjne doskonale prezentują się z obu stron. Dzięki fotozasłonom twoje mieszkanie będzie wyglądało wyjątkowo także z zewnątrz. Dodatkowo, wykorzystanie metody nadruku na zasłony oraz indywidualne wzory sprawią, że takich samych zasłon nie zobaczysz w oknie obok czy na przeciwko. Dekoracyjne zasłony są również doskonałym i unikalnym prezentem, jaki możesz zrobić swoim bliskim. Dzięki fotozasłonom ich pokój także stanie się unikalny. Stosowana przez nas technika druku cyfrowego sprawia, że możemy nanieść na zasłony dowolny wzór. Gwarantujemy także wysoką jakość druku na obu stronach zasłony.