Poduszki z Twojego zdjęcia

Jeżeli posiadasz w swojej kolekcji zdjęcia, które chciałbyś utrwalić w formie dekoracyjnej poduszki, proponujemy wykonanie poduszki z nadrukiem własnego zdjęcia

Jeżeli jesteś zainteresowana/y poduszką z nadrukiem z własnego zdjęcia lub motywu, prześlij na nasz adres e-mail (sklep@dekoala.pl) plik w formacie jpg lub png. Sprawdzimy jakość zdjęcia i wyślemy wycenę wykonania nadruku. Pamiętaj, że plik powinien mieć możliwie wysoką rozdzielczość oraz wartość dpi nie mniejszą niż 69-100dpi, aby zapewnić odpowiednią jakość nadruku.

Aby sprawdzić rozdzielczość i dpi zdjęcia, wystarczy kliknąć na nie prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać "właściwości". Na wyświetlonym oknie prosimy wybrać zakładkę "szczegóły". Tam zostanie wyświetlona lista informacji o zdjęciu, na której znajdują się rozdzielczość, wyrażona w pikselach oraz w wartości dpi.
Pamiętaj, że dpi nie można zmienić powiększając rozmiar zdjęcia, np. w programie graficznym. Zdjęcie słabej jakości, posiadające niskie dpi), takie pozostanie, nawet w przypadku powiększenia zdjęcia.