Poduszki z nadrukiem

Poduszki z nadrukiem nadadzą twojemu mieszkaniu unikalny charakter. Od dziś Twoja poduszka może wyglądać tak, jak sobie zażyczysz. Dzięki nim możesz uatrakcyjnić swój salon, sypialnie lub pokój dziecka. Od twojego wyboru zależy, czy wybrany przez ciebie nadruk nada twojej sypialni kolorystyczny akcent czy też wkomponuje się w kolorystykę salonu.
Wybierz kategorię wzorów z menu w lewej kolumnie i ciesz się nowymi poduszkami z pięknymi wzorami

Poduszka z nadrukiem na prezent

Poduszki dekoracyjne z ciekawymi wzorami mogą być doskonałym prezentem. Spraw swojej rodzinie lub znajomym radość ofiarując im poduszkę z nadrukiem przygotowanym specjalnie dla nich.
Fotopoduszki to także doskonały prezent dla dziecka. Możesz sprawić, aby zasypiało wraz ze swoim ulubionym bohaterem.

Poduszka z własnym nadrukiem

Dzięki naszym fotopoduszkom, możesz szybko, łatwo i samodzielnie dobrać poduszkę i jej wzór do twojego mieszkania. Możesz wybrać jeden z dostępnych wzorów albo zlecić nadruk na poduszkę twojego unikalnego wzoru lub zdjęcia.

Wykonanie i jakość fotopoduszek

Nasze poduszki zostały wykonane z miękkiego, oddychającego materiału o wysokiej jakości. Są miękkie w dotyku i sprężyste. Jakość wypełnienia gwarantuje, że poduszki się nie deformują.
Nadruk jest wykonywany dwustronnie, drukiem cyfrowym. Gwarantujemy fotograficzną jakość i żywe kolory nadruku. Fotopoduszka nie spiera się, nie blaknie i nie farbuje. W naszej ofercie znajdziesz poduszki dekoracyjne w formie kwadratu i prostokąta - w różnych rozmiarach.

Więcej na temat wykonania poduszki >>