ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Obrus Koronki

autor: comotomo    id motywu: 5587
Obrus Koronki
Obrus Koronki
Obrus Koronki
Obrus Koronki Obrus Koronki Obrus Koronki
  • Obrus wykonany  najwyższej jakości, specjalnej, poliestrowej tkaniny obrusowej, która charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne.

  • Obrus posiada mniejszą podatność na zagniecenia oraz większą trwałość kolorów niż bawełna. Cechuje się o wiele dłuższą żywotnością.

  • Wydruk na naszym obrusie został wykonany metodą sublimacji, która gwarantuje bezwonność, niewyczuwalność struktury farby oraz bardzo dobre odwzorowanie koloru i motywu.

  • Nasz produkt posiada niezależny certyfikat STANDARD 100
    OEKO-TEX potwierdzający, iż jest w pełni bezpieczny dla dzieci i dorosłych.

  • Obrus można prać w pralce automatycznej w temp. 40C oraz prasować żelazkiem bez użycia pary.

 

Zamów na wymiar
Informacje dodatkowe

Obrus z tkaniny poliestrowej, o gramaturze 160g/m2. Nadruk wykonany w technologi sublimacyjnej charakteryzującej się wysoką jakością oraz trwałością. Nadruk wykonywany jest z jednej strony tkaniny.

Obrus można prać w pralce automatycznej w temp. 40C oraz prasować żelazkiem bez użycia pary.

Obrus Koronki można zamówić w formie kwadratu lub prostokąta oraz okrągły. Rozmiar obrusa można ustawić samodzielnie. W przypadku obrusów w formie czworoboku jeden z boków materiału nie może mieć więcej niż 150 cm, a w przypadku obrusa okrągłego, jego średnica nie może przekraczać 150 cm. 

Obrusy można prać w palce automatycznej w temp. 40 stopni oraz prasować żelazkiem bez użycia pary wodnej.

Termin realizacji zamówienia obrusa wynosi do 10 dni roboczych.

UWAGA:  Produkt nieprefabrykowany, nie podlega zwrotowi. Kolory na gotowym produkcie mogą się nieznacznie różnić od zdjęcia, ze względu na typ wykorzystywanego przez Klienta urządzenia oraz kalibrację kolorów monitor