Strona główna / Dla klienta / O nas

O NAS

Naszym atutem jest doświadczenie, pasja oraz szeroki zakres oferowanych dekoracji personalizowanych.

W Dekoala drukujemy tapety, obrazy i tkaniny. Nasz TEAM stanowią profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie drukowanych produktów dekoracyjnych, dlatego zawsze możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie. Możesz być pewien, że doradzimy Ci wybór odpowiedniego materiału. Mamy głęboką nadzieję, że druk dekoracji z Dekoala spełni Twoje oczekiwania i pozytywnie odmieni każde wnętrze.

Dlaczego warto wybrać Dekoala?

  • rozbudowana i różnorodna baza wzorów i motywów
  • intuicyjny i prosty proces składania zamówień
  • konsultacja - jesteśmy tu dla Ciebie!
  • bezpieczne materiały i przyjazne technologie druku
  • drukujemy dekoracje personalizowane z efektem Wow!
  • w Dekoala z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Tysiące fantastycznych motywów.

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie nasze ulubione wzory. Bardzo staramy się, aby nasz sklep z drukowanymi dekoracjami pomógł Ci odnaleźć inspirację i pozytywnie odmienił miejsce w którym mieszkasz lub pracujesz. Zależy nam nie tylko na atrakcyjności i różnorodności oferowanych motywów, ale też na jakości druku i trwałości materiałów. Pragniemy, aby nasi klienci mogli jak najdłużej cieszyć się pięknym wystrojem i harmonią w swoim domu, jaką zapewniają nasze tapety, fotoobrazy i pozostałe dekoracje wyprodukowane z czułością i dbałością o szczegóły.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych.

Fascynujące wzory Dekoala to wyśmienite produkty dla stylowej aranżacji Twojego mieszkania lub domu. Nasza oferta, to także produkty dla firm. Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych dla swojego biura i pragniesz przedyskutować szczegóły, to po prostu zamów online lub skontaktuj się z nami.

Aranżacja wnętrz i umiłowanie piękna to nasza fascynacja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

Podsuwamy oryginalne propozycje do przestrzeni domowej i firmowej. W prosty sposób możesz efektownie odmienić swoja kuchnie, łazienkę, salon bądź biuro. Obrazy Canvas naciągane na drewniane lico, fototapety w dowolnym rozmiarze, czy okleiny na meble. Mamy mnóstwo propozycji. Zamów swój ulubiony motyw i ciesz się nim w swoim otoczeniu!

Materiały najwyższej jakości.

Używane przez nas materiały są bezpieczne, a technologie druku gwarantują trwałość kolorystyki, dlatego oferta Dekoala to także dekoracje dla szkół, przedszkoli oraz instytucji publicznych. Tapety zmywalne lub zabezpieczone laminatem to gwarancja długotrwałej eksploatacji. Drukowane dekoracje tekstylne można z powodzeniem prać w niskich temperaturach z użyciem łagodnych detergentów.

Cyfrowa drukarnia wielkoformatowa online.

Dzięki pakietowi zaufania, jaki wielokrotnie otrzymaliśmy od naszych Klientów, z powodzeniem dostarczamy nasze cyfrowe wydruki wielkoformatowe na terenie całego kraju, jak rownież do większości krajów europejskich. Drukujemy banery, folie samoprzylepne, flagi, windery, sztywne płyty, rollup-y oraz systemy wystawiennicze. Jeśli dostrzegasz szansę na podjęcie współpracy, to po prostu zamów online!

Dlaczego warto wybrać druk w Supraprint24?

Drukarnia etykiet i naklejek Labelsticker.

Druk niskich i średnich nakładów etykiet samoprzylepnych o różnorodnym zastosowaniu. Ekspresowy druk cyfrowy etykiet na rolce Drukarnia etykiet i naklejek produktowych na opakowania szklane, plastikowe, powierzchnie lakierowane i kartonowe. Głębokie, nasycone kolory. Najwyższa rozdzielczość oraz precyzyjne odwzorowanie drobnych elementów.

Drukowane etykiety samoprzylepne o uniwersalnym przeznaczeniu.

Jeśli Twój biznes potrzebuje etykiet i naklejek, to z pewnością wydrukujesz je w Labelsticker! Etykiety samoprzylepne dla Twojego biznesu? Jesteśmy tutaj, aby doradzić Ci najlepsze rozwiązanie w zakresie materiałów samoprzylepnych dla Twojej firmy. Nasze portfolio zawiera wiele ciekawych rozwiązań, dlatego jeśli masz pytania lub wątpliwości to po prostu skontaktuj się z nami. Drukujemy już od kilkuset sztuk i w ekspresowych terminach realizacji!

DECOFABRIX to druk na tkaninach i dzianinach.

Zainspiruj się naszymi wzorami i zamów wyjątkowe drukowane materiały na metry bieżace! Druk tkanin do szycia. DECOFABRIX to drukarnia tkanin personalizowanych, która oferuje druk na tkaninach wg własnego wzoru lub motywów z naszej biblioteki Drukujemy tkaniny dla osób prywatnych, wzrastających biznesów oraz firm o ugruntowanej pozycji. Druk w DECOFABRIX to wyjątkowa okazja do stworzenia tkaniny o niepowtarzalnym charakterze. Twoja firma może również wykorzystać naszą technologię do promocji marki i zwiększenia konkurencyjności.

Kreator tkanin personalizowanych.

Drukowanie na tkaninach do szycia stało się obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej innowacyjnych sposobów wyrażania siebie oraz promocji swojego biznesu. Druk tkanin personalizowanych umożliwia stworzenie unikalnych wzorów i projektów, które odzwierciedlają Twoją indywidualność i pasję.