Strona główna / Dla klienta / O nas

O NAS

Naszym atutem jest doświadczenie, pasja oraz szeroki zakres oferowanych dekoracji personalizowanych.

W Dekoala drukujemy tapety, obrazy i tkaniny. Nasz TEAM stanowią profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie drukowanych produktów dekoracyjnych, dlatego zawsze możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie. Możesz być pewien, że doradzimy Ci wybór odpowiedniego materiału. Mamy głęboką nadzieję, że druk dekoracji z Dekoala spełni Twoje oczekiwania i pozytywnie odmieni każde wnętrze.

Dlaczego warto wybrać Dekoala?

  • rozbudowana i różnorodna baza wzorów i motywów
  • intuicyjny i prosty proces składania zamówień
  • konsultacja - jesteśmy tu dla Ciebie!
  • bezpieczne materiały i przyjazne technologie druku
  • drukujemy dekoracje personalizowane z efektem Wow!
  • w Dekoala z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Tysiące fantastycznych motywów.

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie nasze ulubione wzory. Bardzo staramy się, aby nasz sklep z drukowanymi dekoracjami pomógł Ci odnaleźć inspirację i pozytywnie odmienił miejsce w którym mieszkasz lub pracujesz. Zależy nam nie tylko na atrakcyjności i różnorodności oferowanych motywów, ale też na jakości druku i trwałości materiałów. Pragniemy, aby nasi klienci mogli jak najdłużej cieszyć się pięknym wystrojem i harmonią w swoim domu, jaką zapewniają nasze tapety, fotoobrazy i pozostałe dekoracje wyprodukowane z czułością i dbałością o szczegóły.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych.

Fascynujące wzory Dekoala to wyśmienite produkty dla stylowej aranżacji Twojego mieszkania lub domu. Nasza oferta, to także produkty dla firm. Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych dla swojego biura i pragniesz przedyskutować szczegóły, to po prostu zamów online lub skontaktuj się z nami.

Aranżacja wnętrz i umiłowanie piękna to nasza fascynacja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

Podsuwamy oryginalne propozycje do przestrzeni domowej i firmowej. W prosty sposób możesz efektownie odmienić swoja kuchnie, łazienkę, salon bądź biuro. Obrazy Canvas naciągane na drewniane lico, fototapety w dowolnym rozmiarze, czy okleiny na meble. Mamy mnóstwo propozycji. Zamów swój ulubiony motyw i ciesz się nim w swoim otoczeniu!

Materiały najwyższej jakości.

Używane przez nas materiały są bezpieczne, a technologie druku gwarantują trwałość kolorystyki, dlatego oferta Dekoala to także dekoracje dla szkół, przedszkoli oraz instytucji publicznych. Tapety zmywalne lub zabezpieczone laminatem to gwarancja długotrwałej eksploatacji. Drukowane dekoracje tekstylne można z powodzeniem prać w niskich temperaturach z użyciem łagodnych detergentów.