MATERIAŁY DO DRUKU DEKORACJI

Tapeta standardowa

Gładka tapeta celulozowo-filzelinowa 190 g/m2 dedykowana do produkcji indywidualnych fototapet. Jej montaż odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Klej wystarczy rozprowadzić tylko na ścianie. Tapeta szybko wysycha i jest wzmocniona na rozerwanie i zarysowania.

Tapeta zmywalna

Gruba winylowa tapeta z powłoką pcw na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350g/m2. Jest przeznaczona do wyklejania na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji. Tapeta zmywalna umożliwia uzyskanie fotorealistycznej jakości wydruku i jest szybkoschnąca, a także odporna na zarysowania.

Tapeta samoprzylepna

Folia biała matowa dedykowana do produkcji tapet. Szary klej o wysokiej wstępnej sile klejenia umożliwia odpowiednią aplikację na wielu trudnych powierzchniach włączając większość rodzajów płaskich ścian, a także ścian wewnętrznych i zewnętrznych malowanych farbami zawierającymi latex, wymagającymi stosowania specjalnych klejów.

Tapeta tkanina samoprzylepna

Poliestrowa tkanina samoprzylepna łatwa w naklejaniu. Formuła kleju umożliwia przyklejanie i odklejanie oraz nie pozostawia kleju na podłożu. Przeznaczona do aplikacji na ściany, meble, drzwi jako tapeta, która po zdjęciu nie niszczy powierzchni. Doskonały element dekoracji w pokojach dziecięcych, przedszkolach.

Papier plakatowy

Papier 200g o zrównoważonym poziomie bieli. Posiada półmatową powierzchnię i pozwala uzyskać wydruki o wyjątkowo wysokim nasyceniu kolorystycznym.

Płótno malarskie Canvas

Płótno 355g wykonane z bawełny powleczonej acrylem. Posiada tradycyjną, naturalną teksturę płótna malarskiego. Głęboki splot materiału sprawia, iż płótno canvas jest dedykowane do druku reprodukcji, obrazów i fotoobrazów. Materiał pozwala osiągnąć nasycone i żywe kolory.

Panele Alu Dibond

Sztywny panel aluminiowy o grubości 3 mm. Dwie górne warstwy aluminium pokrywają rdzeń z czarnego polietylenu. Płyta posiada wykończenie białe matowe. Panele są odporne i gwarantują wydruki o najwyższej jakości.

Panel szczotkowane aluminium

Sztywny panel aluminiowy o grubości 3 mm. Dwie górne warstwy aluminium pokrywają rdzeń z czarnego polietylenu. Płyta posiada wykończenie srebrne szczotkowane i oferuje niepowtarzalny efekt po zadrukowaniu.

Panel plexi

Sztywny panel z plexiglas o grubości 5 mm. To najwyższej jakości materiał imitujący szklaną, przezroczystą taflę. Zadruk zostaje wykonany od spodu, dzięki czemu jest widoczny poprzez przezroczystą warstwę panelu z plexiglas. Panele plexi z zadrukiem to nowoczesne obrazy najwyższej jakości drukowane na zamówienie.

Okleina meblowa

Poliestrowa tkanina samoprzylepna łatwa w naklejaniu. Formuła kleju umożliwia przyklejanie i odklejanie oraz nie pozostawia kleju na podłożu. Przeznaczona do aplikacji na ściany, meble, drzwi jako tapeta, która po zdjęciu nie niszczy powierzchni. Doskonały element dekoracji w pokojach dziecięcych, przedszkolach.

Poszewka na poduszki

Poszewka wykonana jest z oddychającej, przyjemnej w dotyku tkaniny typu VELVET, o gramaturze 240g. Wypełnienie poduszki to kulki poliestrowe, które na długo zachowują swą sprężystość i nie deformują się. Poduszka zadrukowana jest z obu stron jednakowym wzorem. Poszewka poduszki wykończona jest zamkiem.

Koc pluszowy

Pluszowa tkanina poliestrowa 280g/m2 typu MINKY, imitująca delikatne futro, bardzo miękka w dotyku. Idealna jako tkanina obiciowa do poduszek i materacy, do produkcji kocyków, narzut, maskotek, okryć, szlafroków, legowisk, ubranek dla zwierząt; itp.

Firanki

Firana jest wykonana z tkaniny poliestrowej, o gramaturze 80g/m2. Nadruk wykonany w technologi sublimacyjnej charakteryzującej się wysoką jakością oraz trwałością. Firanę można prać w palce automatycznej w temp. 40 stopni oraz prasować żelazkiem bez użycia pary wodnej.

Zasłonki

Zasłona z tkaniny poliestrowej, o gramaturze 160g/m2. Nadruk wykonany w technologi sublimacyjnej charakteryzującej się wysoką jakością oraz trwałością. Nadruk wykonywany jest z jednej strony tkaniny. Zasłonę można prać w palce automatycznej w temp. 40 stopni oraz prasować żelazkiem bez użycia pary wodnej.

Obrusy

Obrus z tkaniny poliestrowej, o gramaturze 160g/m2. Nadruk wykonany w technologi sublimacyjnej charakteryzującej się wysoką jakością oraz trwałością. Nadruk wykonywany jest z jednej strony tkaniny. Obrusy można prać w palce automatycznej w temp. 40 stopni oraz prasować żelazkiem bez użycia pary wodnej.

Fotorolety okienne

Fotoroleta mocowana bezinwazyjnie na haczykach zaczepianych o rame skrzydła okiennego. Mechanizm charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami. Dolna belka rolety prowadzona jest za pomoca żyłki biegnącej wzdłuż bocznych ram okna przez co nie zwisa bezwładnie podczas uchylania skrzydła okiennego. Mechanizm jest bardzo prosty w montażu. Roleta zawiera tkaninę przepuszczającą światło.

Leżaki drewniane

Wodoodporna tkanina poliestrowa 250g posiada mocny splot włókien. Rozmiar tkaniny wynosi 130 x 43 cm. Pełnokolorowy zadruk sublimacyjny oferuje żywe i głęboko nasycone kolory i jest odporny na warunki atmosferyczne.