Strona główna / Informacje / Kontakt

KONTAKTD E K O A L A
Fabryka Dekoracji Personalizowanych


ul. Domaniewska 5
05-800 Pruszków, Polska


Telefon:+48 690 546 610
Email: sklep@dekoala.pl


Biuro obsługi klienta:
pon - pt  |  9.00 - 17.00

 

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi dotyczących naszej oferty druku tapet, fototapet i tekstyliów dekoracyjnych dla domu i biura. Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj materiału i wykończenia będzie dla Ciebie odpowiedni to po prostu nie wahaj się i zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie mailowe. Staramy się najszybciej jak to możliwe udzielać fachowego wsparcia. Naprawdę wierzymy, że nasze drukowane produkty personalizowane spełnią Twoje oczekiwania. Potrzebujesz konsultacji? Jesteśmy tu, aby udzielić fachowego wsparcia!

Skontaktuj się z nami, aby przedyskutować szczegóły!

Jeśli nie jesteś pewna/pewien czy produkty z naszej oferty spełnią Twoje oczekiwania, to zachęcamy cię do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy pewni, że w naszej bogatej bibliotece wzorów znajdziesz coś specjalnie dla Siebie. Wszystkie tapety i fototapety oraz tkaniny dekoracyjne drukujemy na materiałach certyfikowanych oraz przy użyciu najnowszych technologii o zrównoważonym wpływie na środowisko naturalne oraz przy niewielkim zużyciu wody.

Wybierz coś dla Siebie!

Skorzystaj z naszej biblioteki i wyszukaj swój motyw spośród milionów dostępnych wzorów. Wybierz deseń egzotycznych kwiatów z dżungli lub stylowy i minimalistyczny wzór z północny. Dobierz temat, kolorystykę i materiał. Potrzebujesz dowolnego rozmiaru? Tak, w Dekoala personalizacja wymiarów to standardowa opcja dostępna dla większości produktów. 

Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia.

W Dekolala nie idziemy na kompromisy. Wiemy, że szukasz produktu wyjątkowego o niepowtarzalnym wzornictwie, ale przede wszystkim wytworzonego z poszanowaniem środowiska naturalnego. Większość  materiałów wykorzystywanych przez nas do produkcji tapet i fototapet personalizowanych posiada Atest Higieniczny PZH, a materiały tekstylne posiadają certyfikat OEKO-TEX.

Niepowtarzalne i wyselekcjonowane materiały!

Możliwość selekcji dowolnego wzoru to olbrzymia zaleta naszych produktów. Zamów idealną kompozycje, która odpowiada Twoim gustom. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze fototapety oraz domowe tekstylia takie jak poduszki, koce i firanki. Staramy się nieustannie poszerzać nasze portfolio i rozbudowywać bazę dostępnych materiałów. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas coś dla Siebie!

Sprawdzone technologie to nasycone i soczyste kolory.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań do druku, które gwarantują głęboko nasyconą i trwałą kolorystykę, która zdecydowanie odmieni Twoje wnętrze. Drukujemy jedynie przy użyciu oryginalnych i certyfikowanych technologii. To daje nam pewność, że Twoje dekoracje będą posiadać wysoką światłotrwałość oraz odpowiednią odporność podczas eksploatacji.