Fotorolety - rolety z nadrukiem

Rolety doskonale chronią nasze pomieszczenia przed oślepiającym słońcem oraz zapewniają nam intymność wieczorem. Teraz, w obu tych przypadkach, nie musisz czuć się w swoim pokoju jak w pudełku. Fotorolety sprawią, że mimo zasłoniętych okien będziesz mieć w swoim oknie taki widok, jaki lubisz. Plaża, słońce, górski krajobraz i setki innych - to wzory, które możesz mieć nadrukowane na swojej rolecie. A może wolisz swoje ulubione zdjęcie zrobione podczas wakacji? Żaden problem. Możesz stworzyć własną fotoroletę, na której nadrukujemy przygotowany przez ciebie wzór lub zdjęcie.

Fotorolety to także istotny element dekoracji wnętrza. Teraz możesz wybrać nadruk na rolety, tak aby pasował do twojej aranżacji pomieszczenia. Możesz dobrać lub zaprojektować fotorolety dopasowane do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, kuchni, łazienki czy biura. Każde z pomieszczeń dzięki fotorolecie może mieć swój własny unikalny charakter, dzięki czemu poczujesz się w nich naprawdę komfortowo. W swojej ofercie posiadamy fotorolety uszyte z tkaniny zaciemniającej lub przepuszczającej .

Rolety dekoracyjne poza funkcją estetyczną, działają termoizolacyjnie. Latem, zasłonięta fotoroleta chroni pomieszczenie przed nagrzaniem promieniami słonecznymi. Zimą natomiast, dzięki fotorolecie izolujemy pomieszczenie od zimna emitowanego przez okienne szyby. Dostępne są także trzy rodzaje mechanizmów montowania fotorolet - klasyczny, mini oraz kasetowy. Fotoroleta montowana na sposób klasyczny może być przytwierdzona zarówno do ściany jak i ramy okna. W przypadku wersji mini, fotoroletę montujemy do ramy okiennej za pomocą metalowych haczyków. Montaż kasetowy jest najbardziej estetyczny. Fotoroleta jak i mechanizm ukryty jest w zamontowanej kasecie. Dodatkowo posiada w zestawie prowadnice do okna.