Blog

11.02.2020

Dekoracje z wielkanocnym nadrukiem

Jeżeli szukacie sposobu na podkreślenie świątecznej atmosfery i stworzenie wielkanocnego klimatu w swoim domu, proponujemy piękne wielkanocne dekoracje z nadrukiem. Poduszki lub zasłony z wielkanocnym motywem odmienią Wasz dom i nadadzą mu świątecznego klimatu.

18.09.2017

Dekoracje pałacowe

Określenie „pałacowe wnętrze” nie jest jednolite i nie koniecznie należy przez to rozumieć, że dekoracje są ciężkie, trochę przytłaczające, ciemne, pluszowe. Pałace były przecież w różnych stylach, od prze… baroku po lekki, klasycystyczny.

06.09.2017

Kraty i kratki

Zarówno duże kraty, jak i drobne kratki i pepitki, to wzory ponadczasowe. Występują we wszystkich kulturach. Na tą małą kratkę, czarno-białą pepitkę Anglicy mówią „psi ząb”, Francuzi – „kurza stopka”, a Hiszpanie – pestka, czyli właśnie pepita. Ten charakterystyczny czarno-biały wzór był ulubionym motywem Coco Chanel.

17.07.2017

Motywy drewna

Natura w czystej postaci to nie tylko fauna i flora. To również kamień i drewno, w przeróżnych gatunkach, kolorach i konfiguracjach. Natura wykazała się w tym temacie ogromną wyobraźnią, a my czerpiemy z niej inspiracje do dekorowania wnętrz.

13.06.2017

Letnie klimaty na zasłonach

Letnia pora, to wiecznie powracająca moda na wzory prosto z natury. Królują kwiaty, kwiatki, kwiatuszki, gałęzie, krzewy i drzewa. A wiadomo, że co w modzie, to i na roletach, zasłonach, firanach, obrusach i poduszkach.

02.06.2017

Zasłony do dziecięcego pokoju

Umówmy się – dziecięcy pokój jest nie tylko pokojem dziecka ale również rodzica, a zwłaszcza mamy. To ona dba o niego od samego początku – wybierając łóżeczko, mebelki, kolory, tapety, zasłony czy poduszki. To ona również dba o jego zmianę wraz z tym jak dziecko rośnie.

08.05.2017

Poduszki z nadrukiem zdjęcia

Poduszki z nadrukiem to nowoczesny sposób tworzenia własnych, unikalnych dekoracji na łóżkach, kanapach czy fotelach. Dzięki nowoczesnym technikom nadruku na materiałach można z dużą dokładnością odwzorować każdy szczegół fotografii.

23.04.2017

Zasłony w stylu vintage

Zastanawialiście sie czy motyw vintage, pasowałby na zasłonach w Waszym pokoju? Naszym zdaniem, to tak szeroka tematyka, że zasłony z nadrukiem vintage sprawdzą się w większości wnętrz.

17.04.2017

Nadruki z motywem etnicznym

Dekoracje drukowane z etnicznymi wzorami zostały dobrane specjalnie dla osób, które lubią styl nieco orientalny, azjatycki i wschodni. Nasza oferta jest olbrzymia i różnorodna.

05.04.2017

Zasłony i firany dla dziecka

Zasłony dla dziecka to cała gama możliwości pięknego i interesującego udekorowania tego niezwykle ważnego pokoju.

21.03.2017

Fotorolety i obrusy z wiosennymi wzorami

Fotorolety i obrusy z nadrukiem wiosennego wzoru to idealne rozwiązanie na wiosenne odświerzenie wnętrza naszego domu. Piękne nadrukowane motywy kwiatów i roślin ubarwią nasze pokoje. Obrusy z wiosennym wzorem udekorują stoły a fotorolety z motywem wiosny nadadzą nowego, pięknego wyglądu naszym oknom.

07.03.2017

Wiosenne wzory na drukowanych zasłonach i poduszkach

Skończyły się krótkie dni, brak słońca i dobrego humoru. Czas, aby w Twoim domu rozgościła się wiosna. Nasze drukowane dekoracje wiosenne promują słońce, wiosenne kwiaty, budzący się do życia świat.

02.01.2017

Nowa kolekcja dekoracji w stylu boho

Boho-chic to jeden z bardziej znanych stylów w damskiej modzie. Łączy w sobie hippisowskie barwy, luz surferów i oryginalnością bohemy. Stąd właśnie nazwa BOHO.

03.12.2016

Dlaczego warto wybrać zasłony z nadrukiem?

 Czym różnią się zasłony z nadrukiem od zwykłych zasłon? Nadrukiem? Owszem ale nie tylko.

 

24.11.2016

Paski, paseczki

Wzór w paski to graficzna prostota, totalny minimalizm. Tylko tyle i aż tyle. Paski, paseczki, pasemka i cętki. Można je zastosować wszędzie: na poduszkach, obrusach, roletach, zasłonach i firanach. Pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i do loftów. Są po prostu wzorem idealnym i ponadczasowym.

24.11.2016

Poduszki, poduszeczki

Poduszki, poduszeczki, poduchy. Powróciła moda na te  użyteczne i ozdobne przedmioty. Same poduszki jako takie  sprawdzają się w każdym wnętrzu, czy to w pokoju urządzonym w stylu mieszczańskim, dworkowym lub pałacowym, jak i w oszczędnym, nowoczesnym wnętrzu, skandynawskim lub prowansalskim. Wszystko zależy od wzoru na poduszce.

21.11.2016

Poduszki w ornamenty - kolorowe motywy w Twoim domu

Słowo ornament znaczy ozdabiać. I rzeczywiście, dekoracje ornamentowe pięknie zdobią nasze wnętrza. Może to być jeden motyw lub zespół motywów powtarzających się i mogą występować różne wzory. Najczęstsze są wzory geometryczne, roślinne, zwierzęce lub abstrakcyjne.

03.10.2016

Świąteczne poduszki na prezent

Poduszki z nadrukowanymi wzorami świątecznymi, to doskonały pomysł na prezent. Nie tylko dla każdego z nas ale także dla firm, które zastanawiają się jaki unikalny upominek podarować w tym roku swoim pracownikom lub kontrahentom.

19.09.2016

Poduszki - zawsze piękne, nie zawsze wygodne

Historia poduszki sięga czasów starożytnych, były używane przez większość ludów prowadzących osiadły tryb życia. Znajdowano je np. w grobowcach i piramidach starożytnego Egiptu. Początkowo były jednak zarezerwowane dla władców i najzamożniejszej części społeczeństwa. Do tego wcale nie były wygodne...

07.09.2016

Vintage - stare ale jare

Coraz więcej osób lubi styl vintage i retro, warto więc mieć zasłony, firanki, poduszki lub rolety z nadrukiem motywu w tym klimacie.

07.09.2016

Morskie klimaty w oknie

Za pomocą rolet, zasłon, firan, obrusów i poduszek z nadrukiem motywów morskich, można wprowadzić do wnętrza kolor i klimat, jaki lubimy i chętnie wspominamy po wakacjach.

07.09.2016

Zieleń uspokaja, udekoruj nią swoje okna

W naszej kolekcji zasłon, firan, rolet, obrusów i poduszek z nadrukiem, jest wiele motywów z wzorem drzew i liści, tych rodzimych, polskich, jak i egzotycznych.

07.09.2016

Drewno – dekoracje nie tylko dla drwali

Męskie pokoje, gabinety, warsztaty bywają urządzone prosto, surowo, bez ozdóbek, bo taki właśnie styl preferują. Dlatego fotozasłony, fotofirany, fotorolety i fotopoduszki z wzorami z drewna idealnie wpasowują się w ten styl.

09.08.2016

Historia firan

Czy wiecie, że pierwsze firany nie służyły wcale dekoracji? Zawieszano je w oknach jako ochronę przed insektami. Dopiero z czasem ich zastosowanie się zmieniło.