06.09.2022

Kraty i kratki

Zarówno duże kraty, jak i drobne kratki i pepitki, to wzory ponadczasowe. Występują we wszystkich kulturach. Na tą małą kratkę, czarno-białą pepitkę Anglicy mówią „psi ząb”, Francuzi – „kurza stopka”, a Hiszpanie – pestka, czyli właśnie pepita. Ten charakterystyczny czarno-biały wzór był ulubionym motywem Coco Chanel.

17.07.2022

Motywy drewna

Natura w czystej postaci to nie tylko fauna i flora. To również kamień i drewno, w przeróżnych gatunkach, kolorach i konfiguracjach. Natura wykazała się w tym temacie ogromną wyobraźnią, a my czerpiemy z niej inspiracje do dekorowania wnętrz.

02.06.2022

Zasłony do dziecięcego pokoju

Umówmy się – dziecięcy pokój jest nie tylko pokojem dziecka ale również rodzica, a zwłaszcza mamy. To ona dba o niego od samego początku – wybierając łóżeczko, mebelki, kolory, tapety, zasłony czy poduszki. To ona również dba o jego zmianę wraz z tym jak dziecko rośnie.

11.02.2020

Dekoracje z wielkanocnym nadrukiem

Jeżeli szukacie sposobu na podkreślenie świątecznej atmosfery i stworzenie wielkanocnego klimatu w swoim domu, proponujemy piękne wielkanocne dekoracje z nadrukiem. Poduszki lub zasłony z wielkanocnym motywem odmienią Wasz dom i nadadzą mu świątecznego klimatu.

18.09.2017

Dekoracje pałacowe

Określenie „pałacowe wnętrze” nie jest jednolite i nie koniecznie należy przez to rozumieć, że dekoracje są ciężkie, trochę przytłaczające, ciemne, pluszowe. Pałace były przecież w różnych stylach, od prze… baroku po lekki, klasycystyczny.

13.06.2017

Letnie klimaty na zasłonach

Letnia pora, to wiecznie powracająca moda na wzory prosto z natury. Królują kwiaty, kwiatki, kwiatuszki, gałęzie, krzewy i drzewa. A wiadomo, że co w modzie, to i na roletach, zasłonach, firanach, obrusach i poduszkach.